Cadillac Index

סקירה כללית XT5

עיצוב פנים

תא נוסעים משופר


המעצבים של קאדילק ציידו את תא הנוסעים של ה-XT5 בחומרים איכותיים כגון עור וזמש גזורים ותפורים לפי מידה, לתחושה עשירה אך מאופקת.

נוחות ושליטה

גלגל ההגה המצופה עור מציע כוונון חשמלי למרחק ולגובה, וחימום כאופציה, כדי לשפר את הנסיעה שלך.

מרחב הניתן להתאמה

ה-XT5 מסוגל להסיע 5 נוסעים, אבל כשאתה זקוק למרחב נוסף למטען, ניתן לקפל את המושבים האחוריים המפוצלים ביחס 40-20-40. ניתן לארגן את המושבים בשלוש צורות שונות בהתאם לגודל המטען שלך, ועדיין לאפשר מקום לנוסעים מאחור. לקבלת גמישות אופטימאלית, ניתן לקפל את כל שלושת המושבים למצב שטוח לחלוטין כדי להכיל עד 1,784 ליטר של מטען.

חלון גג פנורמי ULTRAVIEW

חלון גג פנורמי UltraView מכסה את שתי שורות המושבים, ומאפשר לכל הנוסעים לראות את השמיים. וכשקרינת השמש חזקה מדי, הוילון החשמלי חוסם את קרני השמש ומסייע לשמור על קרירות בתא הנוסעים.

עיצוב חיצוני

מעוצב כדי לסובב ראשים


,הגריל הקדמי והסמל שהם סימן היכר של המותג נותנים הצהרה בכל פעם שאתה מגיע. בשילוב קווים חדים וקימורים סוחפים ותאורה חדשנית מעניקים סגנון מרגש ממש.

מערכת תאורה חדשנית

הפנסים הקדמיים והאחוריים של ה-XT5 משלימים בצורה דרמטית את הקצוות החזקים של הרכב. כשהרכב שלך פונה, פנסי ה-LED הראשיים עם תאורת פנייה מאירים את כיוון הנסיעה שלך.

חישוקי סגסוגת "20

חישוקי 20 האינץ' בגרסת ה- PREMIUM של ה-XT5 יוצרו בתהליך הטבעה חדשני החוסך במשקל ומגביר את החוזק.

ידיות דלתות מוארות

בגרסת ה-PREMIUM, ידיות הדלתות מאירות בעת שחרור נעילת הדלתות, כדי להעניק תאורה מקבלת פנים בתנאי תאורה נמוכה.

בטיחות

מערכת סיוע לשמירה על נתיב עם התראת סטייה מנתיב

מערכת סיוע לשמירה על נתיב עם התראת סטייה מנתיב


מערכת סיוע לשמירה על נתיב, עוקבת אחרי סימוני הנתיבים ומזהה את גבולות הנתיב, ומסייעת לך לשמור על הרכב במרכז הנתיב. כמו כן מתריעה לך על סטייה לא מכוונת מהנתיב. אם הרכב מתחיל לסטות לנתיב אחר כשאינך מפעיל את מהבהבי הפנייה, המערכת, בשילוב עם מושב התראת הבטיחות (Safety Alert Seat), משדרת פעימות התראה באמצעות כרית המושב

מושב התראת בטיחות

מושב התראת הבטיחות, הזמין כאופציה, שולח רטט עדין לצד שמאל, צד ימין או שני הצדדים של מושב הנהג, כדי לציין את הכיוון שבו נמצאת הסכנה האפשרית.

התראת תנועה חוצה מאחור

התראת תנועה חוצה מאחור, הזמינה כאופציה, מנטרת את התנועה החוצה מאחוריך מימין ומשמאל, ומזהירה אותך מפני סכנות אפשריות משני צדי רכבך.

טכנולוגיה

מערכת CUE של קאדילק

מערכת CUE של קאדילק


מחברת אותך לעולם שמסביבך כדי להפוך את הנהיגה לקלה ומהנה יותר.

מחוברת

יישומים, מפות, מוסיקה ועוד.

מותאמת אישית

מותאמת, פרופילי נהג ייחודיים

ביצועים

עוצמתי וגם חכם

עוצמתי וגם חכם


עם הספק של 310 כ"ס ומומנט של 37.6 קג"מ מנוע ה-3.6 ליטר V6 הוא חזק, אבל זה לא כל הסיפור. טכנולוגיות חדשניות כמו ניהול דלק פעיל (Active Fuel Management) ותפקוד Stop/Start אוטומטי הופכים אותו גם לחסכוני.

מערכת מתלים עם שיכוך בזמן אמיתי

מערכת מתלים עם שיכוך בזמן אמיתי מנטרת את ההפרעות מהכביש והרכב כדי להפחית את הרעידות ולשמור על נסיעה חלקה בכבישים משובשים.

STABILITRAK

בתנאים של אחיזת כביש גרועה, מערכת Stabilitrak מפעילה באופן אוטומטי לחץ בלימה ומפחיתה את מומנט המנוע כדי לשמור עליך בנתיב הנסיעה ובשליטה.


רמות גימור XT5


LUXURY


רמת הגימור כוללת:

 • מנוע 3.6 ליטר V6
 • תיבת 8 הילוכים אלקטרונית
 • מושב נהג ונוסע מתכווננים חשמלית (8 מצבים)
 • חישוקי אלומיניום "18
 • הגה מצופה עור ומחומם אוטומטית
 • 8 רמקולים איכותיים מבית BOSE
 • חלון גג פנורמי UltraView

PREMIUM


תוספות לרמת גימור PREMIUM:

 • הנעה לכל הגלגלים AWD
 • חישוקי אלומיניום "20
 • בקרת אקלים אלקטרונית ל-3 אזורים
 • אופציה ל- 14 רמקולים איכותיים מבית BOSE
 • מושבים קדמיים מחוממים ומאווררים
 • מערכת בקרת שיוט אדפטיבית
 • סייעני חנייה קדמיים ואחוריים לחנייה אוטומטית
TEXT_PLACEHOLDER
סגור
TEXT_PLACEHOLDER
סגור
 • Must be 21 years of age with a valid driver’s license. See dealer for details.

 • Participant must be 21 years of age or older with a valid driver's license and insurance. Tuition is included for first retail owner or lessee of a new and unused 2017 and 2018 ATS-V coupe, ATS-V sedan or CTS-V. Lodging, as well as ground transportation to and from McCarran International Airport is included as well. Participant is responsible for airfare and other travel related expenses.   Lodging includes two nights' stay at Spring Mountain Motor Resort and Country Club in one guest room, as well as select breakfast, lunch and one dinner. Excludes all alcohol and spa services. Participant may bring one guest, 21 years of age or older. Participant's Guest is not eligible for tuition to the Cadillac V-Performance Academy. Lodging, select meals and ground transportation to Spring Mountain Resort and Country Club are included for the Guest of the Participant. Guest of Participant must arrive simultaneously with the Participant in order to receive ground transportation to and from McCarran International Airport and Spring Mountain Motor Resort and Country Club. Approximate retail value of the Promotion is $3,010 for ATS-V and $3,110 for CTS-V. Customers who do not qualify as a first retail owner of an eligible vehicle may contact 855-556-2878 for registration and additional information. Offer is not redeemable for cash and excludes all alcohol and spa services. All taxes and fees associated with acceptance of this offer are the sole responsibility of the Cadillac V-Performance Academy Participant. All expenses not described as part of the Cadillac V-Performance Academy Promotion, such as airfare and other travel-related expenses, are the sole responsibility of the Participant. Participant is responsible for booking their individual flight and/or transportation. All pricing, availability and terms are subject to change without notice and are the responsibility of the Participant. Void where prohibited. Offer administered by General Motors. Contact Spring Mountain Motor Resort and Country Club at 855-556-2878 for further information. Offer expires one year from the date of delivery of purchase or lease of the eligible Cadillac vehicle.