Cadillac Index

סקירה כללית CTS-V

ביצועים

ביצועים של מכונית על

ביצועים של מכונית על


המנוע החזק ביותר שהותקן אי-פעם בקאדילק. מנוע ה-6.2 ליטר V8 עם מגדש העל של ה-CTS-V, המפתח הספק מדהים של 640 כ"ס ומומנט מרבי של 87.2 קג"מ, יאיץ אותך מ-0 ל-97 קמ"ש תוך 3.7 שניות, ולמהירות מרבית של 320 קמ"ש.

640

כ"ס

 

87.2 קג"מ

 

0-97 קמ"ש

ב-3.7 שניות

 

320 קמ"ש

מהירות מרבית

מתאימה למרוצים

בלמי ביצועים של Brembo

מאחורי חישוקי הסגסוגת המחושלים קלי המשקל, תמצא בלמי Brembo ענקיים בהשראת מרוצים המאפשרים לך לרסן את המנוע רב העצמה באמינות ועקביות.

בקרת מתלים מגנטית

מערכת בקרת מתלים מגנטית מתאימה את עצמה לתנאי המשטח בקצב של 1,000 פעם בשנייה, לקבלת נסיעה חלקה ובטוחה יותר ולביצועים מרביים.

צמיגי Pilot Super Sport

צמיגי Pilot Super Sport שתוכננו וכווננו במיוחד עבור סדרה V, מעניקים אחיזה יוצאת מן הכלל בתנאי נהיגת ביצועים. במקביל, הרכב הסוליה מרובת התרכובות מעניק נוחות נסיעה מעולה ושחיקה מופחתת של מדרך הצמיג, הן ביומיום והן בנהיגת מסלול.


הגה כוח חשמלי מתוצרת ZF

הגה הכוח החשמלי עם יחס משתנה מתוצרת ZF מעניק תגובה מדויקת ותחושת ביטחון ושליטה ברכב במהירויות גבוהות.

מערכת קירור המתאימה למסלול

פתחי כניסת אוויר גדולים בשבכה הקדמית ומתחת לשמשה הקדמית מזינים כמות גדולה יותר של אוויר לתוך המצנן בעל הקיבול הגדול ומחליפי חום רבים, לקבלת קירור מוגבר שמשמעותו -ביצועי נהיגה מרביים.

דיפרנציאל מוגבל החלקה אלקטרוני

בפניות חדות, דיפרנציאל מוגבל החלקה אלקטרוני משפר באופן אוטומטי את פיצול הביצועים בין הגלגלים האחוריים, וכך מאפשר נהיגה יציבה באמצע הפנייה והאצה מקסימאלית ביציאה ממנה.

עיצוב חיצוני

מעוצב לביצועים


כל שבכה וכניסת אוויר משרתת את המטרה של ביצועים גבוהים יותר. העיצוב החיצוני האווירודינאמי הוא ברמה גבוהה כמו החומרים הקלים שמהם הוא מיוצר. תוצאה אחת היא מראה אגרסיבי, את השנייה תגלה על המסלול.

חבילת סיבי פחמן

חבילת סיבי הפחמן משלבת מפצל אוויר קדמי, פתח אוויר במכסה תא המנוע בעלי אווירודינאמיות אופטימלית. לאלו מתווסף ספוילר אחורי בעל מראה אגרסיבי עוד יותר לאחיזה משופרת במהירויות גבוהות.

חישוקי סגסוגת מחושלים בצורת V

חישוקי 19 אינץ' מרשימים משלבים משקל נמוך וחוזק גבוה באיזון מושלם. הם מחושלים ממטילי אלומיניום, ומסייעים בקבלת יכולת פנייה טובה יותר ותחושת היגוי ישירה יותר.

עיצוב פנים

גימור שמבוצע בשלמות


ה- CTS-V היא חגיגה של עיצוב מדויק ויוקרתי. תא הנהג תוכנן לביצועים בשילוב מדוקדק של חומרי גלם וגימורים מעודנים.

גלגל הגה בעל חישוק עבה

שתחווה את חיפויי סיבי הפחם בגוון מט ואת דגשי העור, תדע שמדובר במכונית מסדרת V. ההגה בעל החישוק העבה שהפך לסימן היכר שלה, מוסיף לסטייל האלגנטי של ה-CTS-V.

גימורי סיבי פחמן

עיצוב מתקדם. גימורי סיבי הפחמן המשולבים ברכב מלהיבים את החושים שלך, גם כשהמכונית אינה נוסעת.

גימור מושלם

עיצוב מדויק המעניק לתא הנוסעים גימור מעודן ומתוחכם עם קריצה קלה לרוח המרוצים שלנו.

טכנולוגיה

רשם נתוני ביצועים

רשם נתוני ביצועים


סע, נתח ושתף. רשם נתוני הביצועים מציע 4 מצבי תיעוד- ספורט, מסלול, ביצועים וסיור- ונותן לנהגים לתעד את חווית הנהיגה שלהם בלייב באמצעות וידאו, שמע ומדדי ביצועים. המצלמה הקדמית מתעדת כל סיבוב ונסיעה ישרה וכאשר הרכב עוצר, ניתנת לנהג האפשרות לצפות ולנתח את ביצועי הנהיגה שלו על גבי מסך ה-CUE של הקאדילק. ניתן גם לשמור את הקובץ על גבי כרטיס זיכרון לטובת צפייה ושיתוף בשלב מאוחר יותר.

מצלמת מראה אחורית

דרך חדשנית להסתכל לאחור. בשעת הנסיעה, מצלמת המראה האחורית מזרימה תמונת וידיאו פונה לאחור ברזולוציה גבוהה שמתרחבת כדי להעניק מבט רחב יותר עם פחות הפרעות.

מערכת שמע יוקרתית של BOSE

מערכת השמע BOSE Surround Sound כוללת 13 רמקולים וטכנולוגיית Advanced Staging, חידוש שמייצר חוויית שמע עוטפת שמעניקה לך תחושה שאתה יושב באמצע השורה הראשונה באולם.


רמת גימור CTS-V


SPORT


  • מנוע 6.2 ליטר טורבו V8
  • תיבת 8 הילוכים אוטומטית
  • בלמי BREMBO
  • רשם נתוני ביצועים- PERFORMANCE DATA RECORDER
  • מושבי RECARO עם כוונון חשמלי (16 מצבים)
  • חישוקי אלומיניום "19
TEXT_PLACEHOLDER
סגור
TEXT_PLACEHOLDER
סגור