Cadillac Index

סקירה כללית ATS-V

ביצועים

3.6 TWIN TURBO

לב של מכונית ביצועים


מנוע ה-3.6 ליטר V6 עתיר ביצועים עם צמד מגדשי טורבו מייצר 464 כ"ס ומומנט של  61.5 קג"מ. חוזק גבוה, מתלים מטיטניום קל משקל, גלגלי טורבינה בעלי אינרציה נמוכה המיוצרים מסגסוגת טיטניום-אלומיניד, ומצנן אוויר יניקה, בעל נפח קטן מסייעים לו לזנק מ-0 ל-97 קמ"ש תוך 3.8 שניות בלבד.

464

כ"ס

302 קמ"ש

מהירות מרבית במסלול

3.8 שניות

האצה מ-0-97 קמ"ש

יכולות מרוץ

בלמי BREMBO לביצועים גבוהים


מתחת לחישוקים קלי המשקל עם זרועות מחושלות בצורת V, נמצאים בלמי Brembo עם דיסקים מאווררים אשר מקוררים באמצעות תעלות אוויר מיוחדות, המספקים כוח עצירה מדהים.

בקרת מתלים מגנטית ייחודית

בקרת המתלים המגנטית (הייחודית לרכבי קאדילק) המותאמת לטמפרטורה ובעלת הכיול הספורטיבי, קוראת את תנאי הכביש ומתאימה את עצמה עד 1,000 פעמים בשנייה, וכך מעניקה את רמת הבקרה המדויקת לביצועים מרביים ולנסיעה החלקה ביותר בכל התנאים.

בקרת אחיזה מותאמת לביצועים

שליטה אולטימטיבית בכל מסלול. ATS-V היא המכונית הראשונה בקבוצתה המציעה כציוד סטנדרטי מערכות בקרת אחיזה ויציבות בתקן מרוצים. חמישה מצבי אחיזה שכווננו במיוחד (רטוב, יבש, ספורט 1, ספורט 2 ומרוצים) מכסים את כל תנאי הנהיגה וההעדפות.

צמיגי Pilot Super Sport

צמיגי "Pilot Super Sport 18 שתוכננו במיוחד עבור ה-ATS-V עם סוליה מתקדמת המיוצרת משלוש תרכובות שונות הם בעלי צורה מיוחדת המעניקה אחיזת כביש, כוח עצירה ושליטה במהירויות גבוהות.


מערכות קירור בהשראת מרוצים

ה-ATS-V שומרת על קור רוח עם מערכות קירור בהשראת מרוצים הכוללות מצנן מים/שמן גדול במיוחד, מצנן בעל קיבולת גדולה, מחליפי חום מרובים ומצנן שמן דיפרנציאל אחורי.

דיפרנציאל מוגבל החלקה אלקטרוני

ניהול אלקטרוני של דיפרנציאל מוגבל החלקה המעניק אחיזה מרבית בעת הצורך ומאפשר שליטה אופטימאלית.

עיצוב חיצוני

לכל משטח יש מטרה


ממשטחים אווירודינמיים מפוסלים ועד לחומרים המתוחכמים שמהם הם מעוצבים, העיצוב של ה-ATS-V מתעלה על הכל בכדי לשפר את הביצועים שלה הן בכביש והן על קו הזינוק.

חבילת סיבי פחמן

אריג סיבי פחמן חשוף מעניק מראה דינמי עוד יותר לנוכחות הנועזת. הוא מופיע במפצל האוויר בקדמי, בפתח יציאת האוויר על מכסה תא המנוע ועל מפזר האוויר האחורי, ומשולב עם ספי צד בעלי מראה אגרסיבי יותר וספויילר אחורי המשפרים בצורה משמעותית את זרימת האוויר ואת כוח ההצמדה.

חישוקי סגסוגת מחושלים

ATS-V מצוידת בחישוקי סגסוגת מחושלים 18 אינץ' ייחודיים בצורת V. חישוקים אלה משלימים בצורה מושלמת את צמיגי Pilot Super Sport שתוכננו במיוחד עבורה עם סוליה מתקדמת המיוצרת משלוש תרכובות שונות.

שבכה תחתונה

השבכה התחתונה מעניקה שיפור דרמטי באווירודינמיות על ידי יצירת זרם אוויר מכוון, המפחית את כוח הניגודיות במהלך הנסיעה.


מכסה תא מנוע מסיבי פחמן

מכסה תא המנוע המיוצר מסיבי פחמן, בשילוב עם פתח אוויר בעל עיצוב דינמי, משפר את זרימת האוויר ומפחית את הלחץ בתא המנוע, את הגרר ואת כוח העילוי ובכך שומר על היציבות של ה-ATS-V גם במהירות המרבית.

ספוילר אחורי

הספוילר האחורי האגרסיבי לא רק מדגיש את העזיבה שלך, הוא מעניק לאוויר יציאת חלקה מאחור, ליציבות משופרת.

4 צינורות מפלט

אחד מסממני העיצוב הרבים של ה-ATS-V הם ארבעת צינורות המפלט. הם כוללים מחיצות פנימיות המעניקות עידון במהירויות נמוכות אך מייצרים נהימה בשרנית תחת האצה של מנוע 3.6 הליטר.

עיצוב פנים

כוח ונוחות במידה שווה


כוח רב מחייב נוחות רבה. תא הנוסעים של ה-ATS-V, המפוסל מחומרים יוקרתיים כגון זמש מיקרופייבר, סיבי פחמן ועור מיוחד, שם דגש על האומנות כמו על הביצועים.

מושבי הספורט של RECARO עם התראת בטיחות

מושבי Recaro הספורטיביים שנוצרו בהשראת המרוצים, מצוידים במשדרי רעידות עדינות בצד הימני, הצד השמאלי או שני הצדדים של כרית המושב, המזהירים מפני סכנות אפשריות והכיוון שממנו הן מגיעות.

גלגל הגה בעל חישוק עבה

גלגל ההגה בעל העיצוב הארגונומי מעניק נוחות ושליטה. זמין בציפוי עור המעניק מראה ותחושה מעודנים וספורטיביים.

גימור סיבי פחמן בחלל הפנימי

השימוש בדגשי סיבי פחמן חשופים היוצר ניגוד עם אריג בצבע כסף מעניק רמה נוספת של עידון. הוא מוסיף לחלל הפנימי המחויט בקפידה אווירה בעלת השראה ספורטיבית.

טכנולוגיה

רשם נתוני ביצועים

רשם נתוני ביצועים


סע, נתח ושתף. רשם נתוני הביצועים מציע 4 מצבי תיעוד- ספורט, מסלול, ביצועים וסיור- ונותן לנהגים לתעד את חווית הנהיגה שלהם בלייב באמצעות וידאו, שמע ומדדי ביצועים. המצלמה הקדמית מתעדת כל סיבוב ונסיעה ישרה וכאשר הרכב עוצר, ניתנת לנהג האפשרות לצפות ולנתח את ביצועי הנהיגה שלו על גבי מסך ה-CUE של הקאדילק. ניתן גם לשמור את הקובץ על גבי כרטיס זיכרון לטובת צפייה ושיתוף בשלב מאוחר יותר.

מערכת שמע יוקרתית של BOSE עם ביטול רעשים אקטיבי

תהנה ממערכת השמע היוקרתית של BOSE לקבלת צליל חזק, ברור ואמיתי. טכנולוגיית ביטול הרעשים האקטיבית של BOSE, משדרת באמצעות הרמקולים תדר ביטול שאינו נשמע, המסייע להפחית את רעשי החוץ.

טעינה אלחוטית

טכנולוגיית הטעינה האלחוטית, מאפשרת לך לטעון את הסמארטפון והתקנים ניידים אחרים כאשר הרכב נמצא בנסיעה.


רמת גימור ATS-V


SPORT


  • מנוע 3.6 ל' Twin Turbo עם 464 כ"ס
  • תיבת הילוכים 8 ההילוכים
  • בקרת מתלים מגנטית ייחודית
  • דיפרנציאל מוגבל החלקה אלקטרוני
  • בלמי BREMBO לביצועים גבוהים
  • חישוקי סגסוגת מחושלים 18 אינץ' ייחודיים בצורת V
  • צמיגי PILOT SUPER SPORT
  • מושבי הספורט של RECARO עם התראת בטיחות
  • רשם נתוני ביצועים
TEXT_PLACEHOLDER
סגור
TEXT_PLACEHOLDER
סגור